Wiosna 2014 - Do startu gotowi?

Czas: zmian, ciężkiej pracy już za nami. Teraz tylko czekać na efekty!

W okresie przygotowawczym, juniorzy mieli sprostać trudnemu zadaniu jakim była ciężkapraca nad kondycją, oraz ogrywanie się coraz bardziej z piłką. Nadal są brak, ale wszystko krok po kroku będzie eliminowane.
Zmiana pozycji kilku graczy:
- Kamil JędrzejczykŚrodkowyObrońca ---> Środkowy Pomocnik
- Dominik KucŚrodkowyPomocnik ---> Prawy Pomocnik
- Jakub JastrzębskiNapastnik ---> Środkowy Pomocnik
- Kacper JastrzębskiPrawy Obrońca ---> Lewy Obrońca
- Karol SzczurekLewy Obrońca ---> Prawy Obrońca
- Łukasz Adamczak- ---> Środkowy Pomocnik (Wypożyczony z Batorego Wola Batorska)

Swój ostatni sparing Zrywianka rozegra w niedzielę (30.03) w Śledziejowicach z miejscową drużyną.

Przewidywany skład:

Miłosz Nowak - Kacper Jastrzębski, Filip Hyży(C), Grzegorz Piotrowski, Mateusz Woźny - Jakub Szczurek, Piotr Przybyłek, Jakub Jastrzębski, Piotr Solarz, Maciej Milczarski - Mateusz Szczudło

W pierwszym meczu, Zrywianka podejmie Contrę Sułków z którą w rundzie jesiennej przegrała.

Życzymy zawodnikom, szczęścia, braku kontuzji i samych wygranych w nowej rundzie!

Powiązana galeria:
Wiadomości (utwórz nową)